Atgal

6 privalumai, kuriuos Tau suteikia profesiniai mokymai

Patarimai
6 privalumai, kuriuos Tau suteikia profesiniai mokymai

Susiradai gerai apmokamą darbą, puikiai sutari su kolegomis – ko daugiau reikia? Tačiau čia sustoti nereikėtų. Iš šalies neretai girdima kalbų, jog mokytis ar tobulėti reikia nuolatos, tačiau nedaugelis kalba apie tai, kokią iš tikrųjų naudą gauname iš mokymų, todėl šiandien norime Tau papasakoti, kokią įtaką tavo darbui ir asmenybei daro profesinis tobulėjimas.

  1. Tobulėjimas leidžia uždirbti daugiau

Kuo profesionaliau atliksi savo pareigas – tuo labiau patenkintas bus tavo darbdavys. Darbdaviai linkę išlaikyti ir motyvuoti nuolatos tobulėjantį, naujų galimybių ieškantį darbuotoją, todėl reguliariai atnaujinamos profesinės žinios suteiks tau papildomų pliusų dirbant dabartiniame savo darbe.

  1. Augini savo kontaktų tinklą

Kiekviena nauja mokymų ar kursų patirtis atneša naujų pažinčių. Dažniausiai mokymuose lankosi įvairių sričių specialistai, daugelis jų turi ne vienerius metus profesinės patirties, todėl būtent čia gali užmegzti naudingų profesinių kontaktų, su kuriais gali pasikonsultuoti rūpimais klausimais. Be to, kontaktai naudingi ir ateičiai - galbūt kada nors teks bendradarbiauti? 

  1. Sužinai naujienas pirmas (-a)

Mokymų organizatoriai ir mentoriai stengiasi, kad savo mokymų metu pristatytų ne tik nusistovėjusias žinias ar papasakotų, kokius įgūdžius gali įgyti.   Mokymų mentoriai įprastai būna savo sričių specialistai, todėl jie žino naujausius pasikeitimus toje sferoje. Jie stengiasi suteikti tau kuo daugiau naudingos informacijos, todėl mokymų metu gali tikėtis sužinoti apie naujausius savo srities pokyčius, pritaikomas inovacijas ar ateities tendencijas.

  1. Daugiau pasitenkinimo ir pasitikėjimo savimi

Kuo labiau tobulėsi ir gebėsi pritaikyti tiek teorines, tiek praktines žinias savo darbe, tuo labiau jausi augantį pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi. Nepriekaištingai atliktos užduotys ir darbdavių džiaugsmas Tavo darbu suteiks ne tik asmeninio, bet ir profesinio pasitikėjimo. Net neabejojame, kad grįžus iš mokymų turėsi šviežių idėjų, kuriomis galėsi pasidalinti su kolegomis bei vadovu (-e)!

  1. Mažiau klaidų ir daugiau efektyvumo

Įvairiuose mokymuose ne tik tobulini savo žinias, bet ir bandai pritaikyti jas praktiškai. Vienas iš mokymų pliusų – gali daryti klaidų ir iš jų mokytis. Be to, mokymuose mentorius visuomet mielai paaiškins tavo klaidas ir parodys, kaip jas ištaisyti. Tik atmink, jei nori praktinių žinių, rekomenduojame išsamiai pasidomėti, apie ką ir kokiu tikslu mokymai vyks – pasidomėk vedančiaisiais mentoriais ir mokymuose jau dalyvavusiųjų atsiliepimais.

6. Gali netikėtai atrasti save kitoje srityje

Dar neatradai savęs ir ieškai sričių, kuriose galėtum išbandyti jėgas? Tuomet mokymai puikus pasirinkimas. Internete gali rasti begalę įvairių kursų pradedantiesiems, kur žinios įgyjamos nuo nulio. Paskirk savo laiką savęs ieškojimui ir apsilankyk skirtingų profilių mokymuose, registruokis ten, kur tau atrodo įdomu. Galbūt netikėtai iš programuotojo (-os) tapsi profesionaliu (-ia) fotografu (-e)? 

Šaltinis: https://www.karjerosplanavimas.lt/dienorastis/article/71

Jei manote, kad šis įrašas gali būti įdomus jūsų draugams ar kolegoms, pasidalinkite su jais. Ačiū!
Gaukite personalo specialistų parengtas įžvalgas bei rekomendacijas sėkmingam personalo valdymui

Panašūs straipsniai