Atgal

Greitoji pagalba

Greitoji pagalba – tinkamas pasirinkimas įmonėms, kurioms skubiai reikia rasti naujų darbuotojų. Naujų darbuotojų poreikis išauga įmonei plečiantis ar steigiant naujus jos padalinius. Neretai prisireikia surasti kelis naujus darbuotojus vienu metu. Ne išimtis ir naujai besikuriančios įmonės, kurioms reikia tvirto pagrindo – patikimų pirmųjų darbuotojų. Dažnai pasitaikanti klaida, kad darbdaviai, atlikdami naujų darbuotojų paiešką susigundo vieno portalo darbo paieškos pasiūlymu skelbimams, nepasidomėję, kokio tipo kandidatų (vadovų, techninių darbuotojų ar specialistų) juose yra daugiausiai. Mes užtikrinsime, kad būtų atrenkami tik Jums tinkamiausi darbuotojai. Greita darbuotojų paieška - užduotis, kurią galite patikėti mūsų personalo atrankų profesionalams.

Ši paslauga taip pat gali būti itin naudinga, jei Jūsų įmonės personalo atrankų darbuotojas atostogauja ar kurį laiką negali dirbti dėl ligos. Tokiu atveju padėsime Jums surasti patikimą pavaduojantį darbuotoją, kuris pasirūpins nuolatiniu darbuotojų srauto palaikymu ir atliks darbuotojų paiešką profesionaliai, patikimai ir greitai.

Taip pat suteiksime ir visapusišką pagalbą naujos komandos atrankose, administraciniuose darbuose, tvarkant dokumentacijas, priimant, atleidžiant ar komandiruojant darbuotojus, bei tikrinant jų rekomendacijas. Užtikrinsime greitą personalo paiešką ir atranką, darbuotojų srautą darbingais mėnesiais, bei netikėtai išaugus krūviams ar sezoniniais laikotarpiais. Svarbus šios paslaugos aspektas yra teigiama finansinė nauda, gaunama gerinant įdarbinimo proceso ir komandos formavimo efektyvumą. Užtikrinant tinkamiausių darbuotojų paiešką, sukuriama stipresnė ir produktyvesnė komanda. Be to, sumažinus papildomas investicijas darbuotojų samdymui ir apmokymui, komandos nariai ir lyderiai gali sutelkti visą savo dėmesį į darbus, kuriems reikalingos jų pagrindinės kompetencijos.

Susisiekite