Atgal

Personalo atranka Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje

Kiekvienos įmonės pagrindinis turtas ir varomoji jėga - tinkama komanda. Pokarantininiu laikotarpiu dauguma įmonių susiduria su iššūkiais randant ir atrenkant tinkamą personalą, taip pat įprasti paieškos metodai neveikia, nes tik 15 proc. kandidatų yra aktyviai darbo ieškantys, o rinkoje naujas kandidatas gauna darbo pasiūlymą per vidutiniškai 10 dienų. Todėl kokybiškas atrankos procesas ir patikimų kandidatų duomenų bazė bei netradiciniai atrankos metodai dabar kaip niekada svarbūs ir gali palengvinti naujo kandidato suradimą svarbiausiems įmonės procesams ir užtikrinti, kad toks kandidatas ilgiau dirbs jūsų komandoje.

Net 70 % Linkedin apklausos dalyvių pažymėjo, kad atsisako darbo pasiūlymų dėl per ilgai užtrukusio atrankos proceso, todėl:

  • atsižvelgdami į rinkos tendencijas, į atrankų procesą integravome skaitmeninę atranką, leidžiančią pritraukti ir tuos kandidatus, kurie yra puikūs specialistai, bet šiuo metu nebūtinai ieško darbo, todėl jų nerasite įprastose duomenų bazėse, taip pat šis atrankos būdas supaprastina kandidatavimo procesą, todėl tai padidina kandidatų pasirinkimą.
  • iki smulkmenų parengiame efektyvią specialistų atrankos strategiją, kurią kaskart atnaujinama atsižvelgdami į rinkos pokyčius. 
  • ieškodami tinkamiausio kandidato naudojame per daugybę metų sukauptą patirtį, taip pat duomenų bazę, kurioje jau yra daugiau nei 24 000 kandidatų, o atrinkdami kandidatus tikriname ne tik jo(s)  profesine praktika, buvusių darbdavių atsiliepimus, taip pat galime papildomai atlikti komandos suderinamumo vertinimą naudojant Talent dynamics  sistemą.
  • galime ne tik atrinkti jums reikalingą specialistą, bet ir konsultuojame bei padedame sudaryti onboarding programą, kuri leistų užtikrinti sklandžią ir kuo greitesnę naujo komandos nario integraciją jūsų įmonėje. 
  • mūsų komandą sudaro ne tik personalo, bet ir pardavimų, finansų bei darbdavio įvaizdžio formavimo profesionalai, turintys ilgametę patirtį.
  • mes ne tik atliekame atrankos procesą, bet taip pat palaikome ryšį su jau atrinktais ir naujai pradėjusiais dirbti darbuotojais, todėl esant poreikiui suteikiame grįžtamąjį ryšį, taip pat siūlome vidinius bei atvirus mokymus kaip integruoti ir efektyviai sukurti darbuotojų apmokymų (onboarding) programą, atsisveikinti su darbuotojais (EXIT pokalbių sistema). 
  • Dirbame ir turime partnerių tinklą, kuriuos galime rekomenduoti, jei Jums reikalingi vidiniai įmonės formavimo mokymai tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
  • per 14 metų ne tik turime duomenų bazę, kurioje yra daugiau nei 24 000 kandidatų, bet ir esame užmezgę stiprius ryšius su kandidatais, kurie per karjerą tapo vadovais bei tuo pačiu mūsų klientais atstovaudami įmones.
  • tiek kandidatams, tiek klientams užtikriname 100 procentų konfidencialumą bei atrinkdami personalą tampame jūsų įmonės advokatais ir ambasadoriais.
  • suteikiame 3-6 mėn. darbų kokybės garantiją: jei per šį laikotarpį nuspręsite, kad kandidatas netinkamas, naują komandos narį surasime nemokamai. 

Soprana Personnel International yra IPTER vadovų paieškos komandos nariai, todėl prireikus personalo atrankos galime rekomenduoti mūsų partnerius beveik 50 šalių.

Susisiekite