Atgal

„Galvų medžioklė“

Atsilaisvinusi vadovo kėdė, pasibaigęs kontraktas, atviras įpėdinio klausimas – tai atvejai, kada įmonė ilgai negali būti be vadovo, o jo paieškas geriau patikėti profesionalams. Per daugelį metų sukaupta patirtis ir didelis kontaktų ratas leidžia jaustis drąsiai šioje srityje. Esame pasiryžę ne ieškoti, bet rasti tinkamiausią vadovą Jūsų įmonei!

Palengvinsime šį atsakingą procesą ir pasirūpinsime viskuo: nuo talentų paieškos mūsų tarptautiniais kanalais iki darbo sutarties sudarymo. 

Jei vadovo paiešką patikite mums, nuodugniai įvertiname potencialių kandidatų darbo etiką, emocinį intelektą, pardavimo ir vadovo kompetencijas bei anglų kalbos žinias, kurios būtinos įmonę reprezentuojantiems vadovams. Svarbiausias mūsų prioritetas – atsakingas ir kruopštus kandidato pažinimas. 

Neskirstome savo klientų į „svarbius“ ar į „mažiau svarbius“. Jūs esate mums visi vienodai svarbūs! Vadovaudamiesi šiuo principu, skiriame ne mažiau kaip 3 savo sričių profesionalus (rinkodaros, pardavimų bei personalo), kurie konsultuoja, parengia atitinkamą vadovų atrankos strategiją ir suranda geidžiamą kandidatą. 

Mūsų komanda nuodugniai išsiaiškina ne tik kandidato kompetencijas, bet ir vertybes, kad jos sutaptų su Jūsų įmonės. Esame patikimas tarpininkas tarp Jūsų ir būsimo įmonės vadovo! 

Suteikiame darbų kokybės garantiją: jei per 3 mėnesius nuspręsite, kad kandidatas netinkamas, naują komandos narį surasime nemokamai. 

 
Susisiekite