Darbo skelbimai

Siųskite savo CV

Padėsime Jums rasti Jūsų svajonių darbą

CV ir motyvacinio laiško redagavimas

Tinkamai paruoštas CV bei motyvacinis laiškas – vieni svarbiausių kriterijų norimo darbo paieškoje. Statistika rodo, jog kiekvienam CV peržvelgti vidutiniškai skiriamos vos kelios sekundės. Tai reiškia, jog pirmasis įspūdis yra lemtingas. Todėl verta patikėti savo CV bei motyvacinio laiško redagavimą profesionalams. Padėsime Jums atskleisti savo stipriąsias puses, gebėjimus ir taip gauti norimą darbo poziciją. 

Susisiekite

Karjeros konsultacija

Norint sėkmingai kopti karjeros laiptais – svarbu žinoti, ko norite ir kokiu keliu einate. Aiškus tikslas bei savo gebėjimų žinojimas padeda išvengti blaškymosi ir suteikia nuoseklumo. Karjeros konsultacija – puikus būdas įsivertinti save, pasiruošti svarbiam darbo pokalbiui ar geriau suprasti, kokios karjeros norite siekti.  

Susisiekite

CV ir motyvacinio laiško kūrimas

Stiprus motyvacinis laiškas padeda lengviau gauti norimo darbo poziciją. Labai svarbu tinkamai aprašyti savo gebėjimus, išreikšti lūkesčius, susidomėjimą darbu bei tai, kuo jame galite būti naudingi. Taip pat reikia susikurti ir įtikinamą CV, kuriame glaustai akcentuojama Jūsų darbo patirtis bei įgūdžiai, reikalingi konkrečiai darbo vietai. Padėsime sukurti tokį CV ir motyvacinį laišką, kurie padės įrodyti Jūsų tinkamumą pozicijai į kurią kandidatuojate. 

Susisiekite

Pasitikrink ar teisingai parengei savo CV

Tai yra rekomendacinio pobūdžio įrankis kaip patobulinti savo CV.

Suprantu, tikrinkim CV