Atgal

Kodėl verta samdyti personalo atrankų įmones

Nuomonė
Kodėl verta samdyti personalo atrankų įmones

Personalo atrankų įmonės yra tikras išsigelbėjimas, siekiant atrasti talentus ir norint padidinti įmonės efektyvumą. Tačiau, kaip ir dėl visų investicijų versle, taip ir čia - reikia išsiaiškinti, ar ši paslauga teiks jūsų įmonei išmatuojamą naudą. Nenaudinga kreiptis į įmonę, vykdančią personalo atrankas, tik tam, kad užtikrinti malonesnį įdarbinimo procesą vadovams ir kandidatams. Svarbiausia įvertinti realią naudą, kuri finansiškai paveiks jūsų verslą.

Galvokite ne vien apie išlaidų taupymą

Anksčiau vyravo nuomonė, kad samdyti personalo atrankų įmones verta norint sutaupyti. Buvo manoma, kad tai sumažins darbo skelbimų reklamos kaštus bei išlaidas, tenkančias vienam įdarbinimui (cost per hire). Taip, bendradarbiavimas su personalo atrankos įmonėmis gali sumažinti išlaidas, tačiau didžiausią dėmesį turėtumėte sutelkti į įmonės vertės kūrimą. Galvokite apie darbuotojus, kaip apie investiciją į jūsų verslą. Šiais laikais jaučiama didelė konkurencija visose srityse, todėl vienintelis dalykas, padėsiantis jums išsiskirti yra darbuotojai. Jie padės sukurti novatoriškus produktus, pasiūlys geriausias strategijas ir užtikrins, kad klientai visuomet liktų patenkinti jūsų paslaugomis.

Trys būdai, kaip personalo atrankų įmonė gali sukurti pridėtinę vertę

Profesionali personalo įmonė, užsiimanti personalo atranka, užtikrins efektyvesnį įdarbinimo procesą ir sukurs pridėtinę vertę jūsų verslui, pasiūlydama aukščiausios kvalifikacijos specialistus ir vadovus. Tai parodys šie rodikliai:

1. Didėjančios pajamos  

Žmonės, dirbantys jūsų įmonėje, lemia tolimesnę verslo sėkmę. Įvertinkite, kad nuo stiprios komandos tiesiogiai priklauso jūsų verslo vystymąsis, plėtros galimybės, naujų produktų kūrimas ir potencialių klientų pritraukimas. Atsižvelkite ir į tai, jog neefektyvus ir lėtas personalo samdymo procesas turi neigiamą poveikį įmonės finansams. Jeigu bent 10 procentų pagreitintumėte įdarbinimo procesą, uždirbtumėte daugiau pajamų ir išlaikytumėte klientus. Sekdami realių pajamų, gautų iš greitai pasamdyto gero personalo, pokyčius, galėsite įsitikinti finansine nauda.

2. Komandos formavimas

Kitas svarbus aspektas yra teigiama finansinė nauda, gaunama gerinant įdarbinimo proceso ir komandos formavimo efektyvumą. Samdant geresnius kandidatus, sukuriama stipresnė ir produktyvesnė komanda. Taip pat, sumažinus papildomas investicijas darbuotojų samdymui ir apmokymui, komandos nariai ir lyderiai gali sutelkti visą savo dėmesį į darbus, kuriuose išnaudojamos jų pagrindinės kompetencijos.

3. Laimingesni klientai

Jeigu atidžiai išanalizuotumėte santykį tarp sklandaus įdarbinimo proceso, darbuotojų atnešamų pajamų ir klientų pasitenkinimo, tai pamatytumėte, kad geresni talentai pakelia klientų pasitenkinimo lygį – klientai noriai perka jūsų produktus ir paslaugas. Tinkami darbuotojai pritraukia naujų klientų, išsaugo esamų klientų lojalumą ir padeda pagerinti įmonės reputaciją rinkoje. Ir nors pardavimų augimui įtakos turi įvairūs veiksniai, tačiau kvalifikuoti darbuotojai turi daugiausiai įtakos verslo sėkmei.

Jeigu samdote personalo atrankų įmonę, būtinai paprašykite, kad jus supažindintų su personalo atrankam jos procesais ir paaiškintų, kokios naudos tai turės jūsų verslui, ir kaip tai lems tolimesnę verslo veiklą. Bendradarbiaudami su personalo atrankų įmone turėsite puikią galimybę pakelti savo įmonės vertę ir užsitikrinti pranašumą konkurencingoje rinkoje. 

Šaltinis: https://goo.gl/tCvvA6

 

Jei manote, kad šis įrašas gali būti įdomus jūsų draugams ar kolegoms, pasidalinkite su jais. Ačiū!
Gaukite personalo specialistų parengtas įžvalgas bei rekomendacijas sėkmingam personalo valdymui

Panašūs straipsniai