Atgal

Ko darbuotojai tikisi iš Jūsų 2018-taisiais?

Nuomonė
Ko darbuotojai tikisi iš Jūsų 2018-taisiais?

Naujieji metai - tam tikras pažadų ir naujų lūkesčių metas. Praėjusiame straipsnyje dalinomės metinio pokalbio atmintine bei keletu patarimų kaip išsiaiškinti Jūsų  darbuotojo lūkesčius tolimesniems darbams. Tačiau  verta atminti, kad tam tikrų poreikių ir lūkesčių darbuotojas turi ne tik sau, bet ir darbovietei ar konkrečiai vadovams. Savo nuožiūra išsirinkome Top 3 aspektus, kurių iš savo vadovų ir darbovietės 2018-taisiais tikisi darbuotojai.

Daugiau grįžtamojo ryšio

Kuomet kalbėjome apie metinius pokalbius, nepaminėjome, kad darbuotojui svarbus ir reguliarus grįžtamasis ryšys, ne tik nuomonė, kuri gaunama metinių pokalbių metu. Grįžtamojo ryšio poreikis pastaraisiais metais augo ir panašu, kad šis poreikio augimas nežada sustoti. Teigiama, kad net 43% darbuotojų yra labiau įsitraukę į darbus, jei grįžtamąjį ryšį gauna kartą ar du per savaitę. Verta paminėti, kad darbuotojams grįžtamasis ryšys yra svarbus ne tik dėl įsitraukimo, bet ir dėl aukštesnės motyvacijos ir geresnių rezultatų. Kuomet darbuotojas nuolatos gauna grįžtamąjį ryšį, jis žino, ar jos darbas yra tikslingas, rezultatyvus bei žino, kuria kryptimi eiti, kad rezultatas būtų dar efektyvesnis. 

Galimybės tobulinti savo žinias ir įgūdžius

Ankstesniuose mūsų blogo straipsniuose ne kartą minėjome, kad galimybė tobulėti, mokytis ir įgauti naujų žinių, darbuotojui yra vienas iš kertinių dalykų, kurie motyvuoja darbuotojus likti dirbti įmonėje. Nauji ir efektyvūs mokymosi metodai, nauji progresyvūs ir perspektyvūs mokymosi įrankiai 2018-taisiais metais bus itin paklausūs dalykai įmonėse. Tikima, kad nuolatinis mokymasis padeda darbuotojui ne tik tobulėti, bet būti produktyvesniu ir labiau įsitraukusiu savo užduotyse ir komandinėje veikloje. . 

Išskirtiniai darbo privalumai

Šiandien gero atlyginimo ir socialinių garantijų darbuotojui, kad būtų motyvuotas ir įsitraukęs, patenkintas savo darbu, nebeužtenka. Vis dažniau savo, ir aplinkiniuose darbo skelbimuose pastebime, kad vis dažniau darbdaviai pateikia netradicinių pasiūlymų ir galimybių būsimiems darbuotojams. Specialios erdvės darbui ir poilsiui, lankstus darbo grafikas, galimybės nuolat konsultuotis su savo srities specialistais - tik keletas iš privalumų, kurie jau šiandien siūlomi potencialiems darbuotojams. Žinoma, atraktyvus atlyginimas svarbus, tačiau dažnai tai nebėra pagrindins motyvatorius, dėl ko darbuotojai lieka įmonėje. 


Pasistenkite užtikrinti, kad nauji 2018-ųjų metų Jūsų darbuotojai įmonėje jaustųsi motyvuoti, įsitraukę, būtų komandos dalimi. Stenkitės suteikti ne tik gerą atlyginimą, bet ir kitų papildomų verčių. Tik tuomet, kai šios vertes darbuotojas suvoks ir jas pajaus - bus motyvuotas ir lojalesnis darbovietei.   

Jei manote, kad šis įrašas gali būti įdomus jūsų draugams ar kolegoms, pasidalinkite su jais. Ačiū!
Gaukite personalo specialistų parengtas įžvalgas bei rekomendacijas sėkmingam personalo valdymui

Panašūs straipsniai