Atgal

Specialistų atranka

Investuodami į specialistų atranką jau pačioje pradžioje, Jūs greitai galėsite džiaugtis gaunama grąža. Sutaupysite ne tik daug brangaus laiko, bet ir būsite ramūs, kad kandidatas išlaikė visus mūsų parengtus egzaminus. 

Mūsų komanda nuo pradžių iki galo garantuoja sklandžią ir tarptautiniais metodais patvirtintą specialistų atranką. Mūsų stipriąją atrankos komandos kavaleriją sudaro rinkodaros, pardavimų bei personalo profesionalai, kurie užtikrina, jog kandidatai būtų įvertinti įvairiapusiškai. 

Iki smulkmenų parengiame efektyvią specialistų atrankos strategiją, kuria vadovaujamės ir kuri kaskart yra atnaujinama atsižvelgiant į rinkos pokyčius. 

Parengiame darbo skelbimą, atsakome į susidomėjusių laiškus ir skambučius, vykdome pirminę kandidatų atranką telefonu bei kruopščiai patikriname rekomendacijas ir buvusių darbdavių atsiliepimus. 

Suradę tinkamą kandidatą, galime tapti jo mentoriumi ir visus tris bandomojo laikotarpio mėnesius prižiūrėti, kaip jam sekasi adaptuotis naujoje aplinkoje. Dedame visas pastangas, kad šis procesas truktų kuo trumpiau ir surastas darbuotojas pilnavertiškai įsilietų į kolektyvą. 

Suteikiame darbų kokybės garantiją: jei per 3 mėnesius nuspręsite, kad kandidatas netinkamas, naują komandos narį surasime nemokamai. 

 

Susisiekite