Atgal

Vadovų atranka

Esame pasiryžę surasti tinkamiausią vadovą Jūsų įmonei. To siekiame atlikdami dalinę arba pilną vadovų atranką. Kokią vadovo atranką rinktis Jūsų įmonei?

Dalinė vadovų atranka – puikus pasirinkimas nedidelėms įmonėms bei vidutinių ir didelių įmonių personalo skyriams. Kodėl verta patikėti dalinę vadovo atranką profesionalams? Prie Jūsų įmonės vadovo paieškos ir atrankos dirbs net 3 savo sričių profesionalai – rinkodaros, pardavimų bei personalo. Pagal specialų algoritmą paruošime efektyvų ir nestandartinį darbo skelbimą, kurį patalpinsime ne tik darbo paieškos portaluose, bet ir socialiniuose tinkluose. Kruopščiai atrinksime gautus CV, vykdysime pirminius atrankos pokalbius telefonu, patikrinsime rekomendacijas bei buvusių darbdavių atsiliepimus. Tad Jums nereikės rūpintis vadovo paieška ir atranka, o savo jėgas galėsite skirti kitoms svarbioms personalo valdymo paslaugoms.

Jei esate itin užimti, rekomenduojame rinktis populiariausią mūsų paslaugą – tai pilna vadovų atranka. Ši atranka atliekama pagal specialų 8 žingsnių algoritmą, kuris užtikrina sklandų ir efektyvų rezultato siekimą. Rūpinamės viskuo – nuo darbo skelbimo iki darbo sutarties sudarymo. Taip pat sudarome galimybę papildomai testuoti kandidatų darbo etiką, emocinį intelektą, pardavimo ir vadovo kompetencijas ar anglų kalbos žinias. Atsižvelgiame ir į tai, jog neretai pirmieji trys darbo mėnesiai yra skiriami įsitikinti ar atrinktas vadovas tikrai yra tinkamas Jūsų įmonei. Todėl suteikiame 3 mėnesių garantiją. Ką tai reiškia? Jei per 3 mėnesius nuspręsite, jog atrinktas kandidatas yra netinkamas vadovo pozicijai, naujo vadovo atranką ir paiešką atliksime nemokamai.

 

Susisiekite