Atgal

Specialistų atranka

Talentingi įvairių sričių specialistai – sėkmės garantas Jūsų įmonei. Padėsime Jums surasti pačius tinkamiausius darbuotojus, pasirūpinsime daline arba pilna specialistų atranka.

Kokiu atveju vertėtų rinktis dalinę specialistų atranką? Mūsų atliekama dalinė specialistų atranka užtikrins sklandų naujų darbuotojų paieškos procesą. Tai padės sutaupyti daug laiko nedidelėms įmonėms bei vidutinių ir didelių įmonių personalo skyriams. Negana to, vykdydami specialistų atranką Jūsų įmonei, pasitelksime rinkodaros, pardavimų bei personalo profesionalus, kurie užtikrins, jog kandidatai būtų įvertinti įvairiapusiškai. Pasitelkiant specialų algoritmą paruoštas efektyvus ir nestandartinis darbo skelbimas bus patalpintas tiek tradiciniuose darbo paieškos portaluose, tiek socialiniuose tinkluose. Su tinkamiausiais kandidatais ne tik įvykdysime pirminius atrankos pokalbius telefonu, bet ir kruopščiai patikrinsime rekomendacijas bei buvusių darbdavių atsiliepimus.

Kokiu atveju geriausia patikėti pilną specialistų atranką profesionalams? Tai – tinkamiausias pasirinkimas itin užimtiems įmonių ar skyrių vadovams. Efektyviai atlikta specialistų atranka ne tik padės sutaupyti brangaus laiko, bet ir leis jaustis užtikrintai dėl mūsų atrinktų specialistų. Pilną specialistų atranką vykdome vadovaudamiesi specialiu 8 žingsnių algoritmu bei suteikiame galimybę papildomai testuoti kandidatus darbo etikos, emocinio intelekto, pardavimo kompetencijų ar anglų kalbos žinias tikrinančiais testais.  Gerai išmanome sudėtingą naujų specialistų įdarbinimo procesą, todėl teikiame 3 mėnesių garantiją, kuri užtikrina, jog jei per 3 mėnesius priimsite sprendimą, jog atrinktas specialistas yra netinkamas Jūsų įmonei – naują specialistą surasime nemokamai. 

Susisiekite