Lietuvos filialo vadovas (-ė)

Vadovavimas Vilnius 2017.12.04

Ieškome lyderio (-ės) tyrimų ir konsultacijų įmonei, kuri savo segmente patenka tarp top 3 įmonių visame Baltijos regione.

Mes siūlome:
-    Darbą savo srityje lyderiaujančioje įmonėje;
-    Motyvuotus ir profesionalius kolegas bei laisvę įgyvendinti savo įdėjas;
-    Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
-    Lankstų darbo grafiką.

Darbo pobūdis:
-    Verslo valdymas ir plėtojimas Lietuvos filiale;
-    Pelningumo didinimas ir kitų iškeltų tikslų pasiekimo užtikrinimas;
-    Ryšių palaikimas su esamais VIP klientais bei naujų klientų paieška, jų konsultavimas projektų vykdymo metu;
-    Komandos formavimas, darbo organizavimas, kontrolė bei motyvacija;
-    Metinio biudžeto rengimas ir įgyvendinimas, veiklos ataskaitų ruošimas;
-    Įmonės paslaugų kokybės užtikrinimas pagal įmonės standartus.

Reikalavimai:

-    Bent 3 m. vadovavimo patirtis dirbant su B2B klientais (prioritetas verslo konsultacijų, rinkos tyrimų ir kitų užsakomųjų profesionalių paslaugų sektorių vadovai);
-    Lyderystė, entuziazmas bei žmogus turintis naujų įdėjų veiklos tobulinimui;
-    Gebėjimas valdyti konfliktines situacijas ir prisiimti atsakomybę už Lietuvos filialo veiklą;
-    Strateginis, analitinis mąstymas bei orientacija į rezultatą;
-    Puiki anglų kalba žodžiu ir raštu (bendrausite su partneriais ir akcininkais);
-    Viešojo kalbėjimo patirtis konferencijose ir geri reprezentavimo įgūdžiai.

Kandidatuokite siųsdami savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: [email protected] Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu 863601096

Kandidatuokite

Reikia pagalbos?

CV ir motyvacinio laiško redagavimas

Profesionalios CV bei motyvacinio laiško redagavimo paslaugos.
Susisiek su mumis dabar +370 659 555 96 [email protected]

Karjeros konsultacija

Teikiame karjeros konsultacijas.

CV ir motyvacinio laiško kūrimas

Padėsime sukurti stiprų CV ir motyvacinį laišką.

Karjeros patarimai ieškantiems darbo Karjerosplanavimas.lt

Kiti darbo skelbimai

🇳🇴 Virėja(-s) viešbučio restorane Norvegijoje Viešbučių aptarnavimas Norway, Norway
🇳🇴 Padavėja(-as) restorane (Norvegija) Viešbučių aptarnavimas Norway, Norway
Buhalteris (-ė) Panevėžyje Finansai/Auditas Panevėžys
CNC Staklių operatorius Olandijoje Gamyba/Pramonė Olandija

Visi darbo skelbimai