Brokerio asistentas (-ė) darbui tik su juridiniais klientais

Administravimas/Sekretoriavimas Vilnius 2017.04.05

Darbo pobūdis
Ieškome naujo komandos nario – brokerio asistento (-ės), kuris prisijungs prie didžiausios Centrinės ir Rytų Europos brokerių įmonės kolektyvo. Įmonė savo veiklą vykdo daugiau kaip 20 Europos šalių ir teikia visų sričių ne gyvybės draudimo paslaugas, nuo komercinės veiklos iki transporto.

Pagrindinės Jūsų atsakomybės
Jūs dirbsite kartu su patyrusiu draudimo brokeriu ir dalyvausite rengiant komercinius pasiūlymus verslo klientams, administruosite draudimo sutartis ir dokumentus, rinksite svarbią informaciją reikalingą darbui su esamais klientais. Taip pat bendrausite su klientais, konsultuosite telefonu bei susitikimų metu. Turintiems brokerio licenciją, yra numatytos papildomos atsakomybės ir galimybės. Pardavimų atlikti ir naujų klientų ieškoti jums nereikės.

Reikalavimai:
- Patirtis draudimo srityje ir draudimo paslaugų supratimas.
- Kruopštumas ir atsakingumas.
- Anglų kalbos mokėjimas.

Mes Jums siūlome:
- Konkurencingą darbo užmokestį šiame sektoriuje.
- Vidinį ir išorinį darbuotojų ugdymą Lietuvoje bei užsienyje.
- Draugiškus, stiprius draudimo konsultacijų ir pardavimų srityje kolegas, kurie pasidalins patirtimi su Jumis.
- Reguliarius neformalius įmonės renginius.

Norite būti pastebėtas anksčiau nei kiti?
Kandidatuokite spausdami mygtuką arba siųskite savo CV el. paštu [email protected]. Jei turite klausimų dėl šios atrankos arba darbo paieškos, susisiekite su manimi telefonu 863601096.

Kandidatuokite

Reikia pagalbos?

Susisiek su mumis dabar +370 656 15550 [email protected]

CV ir motyvacinio laiško redagavimas

Profesionalios CV bei motyvacinio laiško redagavimo paslaugos.

Karjeros konsultacija

Teikiame karjeros konsultacijas.

CV ir motyvacinio laiško kūrimas

Padėsime sukurti stiprų CV ir motyvacinį laišką.

Karjeros patarimai ieškantiems darbo Karjerosplanavimas.lt

Kiti darbo skelbimai

🇳🇴 Virėja(-s) viešbučio restorane Norvegijoje Viešbučių aptarnavimas Norway, Norway
🇳🇴 Padavėja(-as) restorane (Norvegija) Viešbučių aptarnavimas Norway, Norway
Buhalteris (-ė) Panevėžyje Finansai/Auditas Panevėžys
CNC Staklių operatorius Olandijoje Gamyba/Pramonė Olandija

Visi darbo skelbimai